Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

AKTUALIZACJA: Wars

AKTUALIZACJA:

„Wars od ponad tygodnia przebywa we wspaniałym domku w Tarnowie. Ma naprawdę cudownego opiekuna, którego uwielbia z wzajemnością! Kiedy pojechał do nowego domku, czekało już na niego mega wielkie i wygodne legowisko, zabawki, nowy kocyk i masa czułości. To naprawdę była miłość od pierwszego wejrzenia!” - informacja z dnia 23 grudnia 2018 roku od Fundacja PSYstań dla Zwierząt.

Wiadomości od opiekuna:
„Straszny przytulas z niego, będę miał sporo głaskania. Gdybym tylko mógł zabierać go do pracy to już całkiem bylibyśmy szczęśliwi, ale wiem że będzie czekał z utęsknieniem. Jest już zadomowiony i nie odstępuje mnie na krok, łóżko też już przejmuje powoli całe dla siebie..”


Ten piękny pies przez kilkanaście tygodni błąkał się po wsi. Dokarmiali go budowlańcy na placu budowy.

Czy znajdzie nowy dom?

Hej! to ja, Wars! - Jestem wielkim elegantem - mam lśniącą, czarną sierść i biały żabocik, a do tego urzekające czekoladowe oczy. Gdzieś w genetycznej przeszłości mam labradora, ale jestem mniejszy - ważę około 15 kg. Nie wiadomo ile mam dokładnie lat -  ale najprawdopodobniej około 4 lata. Oprócz urody mam też cudowny charakter: jestem bardzo łagodny i spokojny, pięknie zachowuję się w domu i samochodzie. Dogaduję się z innymi psami, suczkami i kotami. Lubię być głaskany, ale nie jestem nachalny. Znam podstawowe komendy.

Moje wcześniejsze tułacze życie, spowodowało że byłem bardzo wyniszczony i chory. Na szczęście - to już przeszłość. Jestem już wykąpany, najedzony i leczony, pod opieką Fundacji wracam do sił.


reklama


Jestem odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony, przed adopcją zostanę wykastrowany; mam książeczkę zdrowia.

Przebywam w DT w Gorlicach (Małopolska) pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt.

Zanim mnie adoptujesz, moi tymczasowi opiekunowie przeprowadzą wizytę przedadopcyjną i trzeba będzie podpisać umowę adopcyjną.


Kontakt: 789 347 607


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 09 styczeń 2019 11:20

Dodaj komentarz

reklama


Kod antyspamowy
Odśwież