Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Spotkanie z pediatrą i mamami: Szczepić czy nie szczepić? Wyróżniony

Spotkanie z pediatrą i mamami: Szczepić czy nie szczepić? Foto: ilustracyjne/pixabay.com

Szczepienia to dość kontrowersyjny temat, który wzbudza wiele emocji. W dodatku dyskusje na ten temat są najczęściej walką na słowa i nie wnoszą nic konstruktywnego, dlatego pojawił się pomysł spotkania „przy kawie”, w którym weźmie udział również specjalista.

A czy to nie jest trochę tak, że boimy się tego, czego nie znamy, albo że bronimy się przed tym, co nam z góry nakazano? – mówi Agnieszka Kondracka, właścicielka kawiarni Karuzela Cafe, w której odbędzie się spotkanie.


reklama


Obco brzmiące nazwy, umieszczone na ulotce w składzie szczepionki, czy sztywno ustawiony kalendarz szczepień, uzupełniony w banialuki wyssane z Internetu… Trudy i ciężki to temat.

A my odszyfrujemy wspomnianą ulotkę, porozmawiamy o indywidualnym „kalendarzu” pacjenta, a co najważniejsze przedyskutujemy ten temat w gronie mam. Każdy będzie mógł również zabrać głos – dodaje Agnieszka Kondracka.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 6 października w kawiarni Karuzela Cafe (Gorlice, ulica Mickiewicza 8). Weźmie w nim udział lek. med. Agnieszka Skrobot specjalista pediatrii, która postara się rozwiać wszystkie niejasności związane ze szczepieniami maluchów. Początek o godz. 16.


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany środa, 12 wrzesień 2018 12:05
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

-2 # 2020 2018-09-12 14:33
Dawno mineły te czasy przymusu, bo Musi się tylko na Rusi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież