Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Najlepsze koronczarki z Europy zjechały do Bobowej Wyróżniony

Międzynarodowy Festiwal Koronki Klockowej w Bobowej to jedno z najważniejszych wydarzeń w regionie. Z roku na rok misterne koronki robią na mieszkańcach i turystach coraz większe wrażenie.

Od czwartku (6 września) do dzisiaj (9 września) Bobowa stała się stolicą koronki klockowej, a wszystko za sprawą koronczarek, które przyjechały w Gorlickie z całej Europy.


reklama


Można było podejrzeć, jak powstają koronkowe dzieła sztuki, kupić te już gotowe czy z bliska zobaczyć pokonkursową wystawę, która prezentowała najwspanialsze koronkowe serwety, dodatki czy ozdoby.

Każdego dnia festiwalu odbywał się pokaz mody, a także warsztaty koronki klockowej dla początkujących. Natomiast dzisiaj (9 września) w ramach festiwalu bobowski Rynek opanowali rękodzielnicy. Na zakończenie ostatniego dnia „koronkowego” święta odbyły się również prezentacje muzyczne.


reklama


reklama

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Ostatnio zmieniany niedziela, 09 wrzesień 2018 19:49
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Komentarze   

0 # Sąsiadka 2018-09-10 09:07
W Bobowej Babcie mają prace a nie to co w Gorlicach że mają plotki. Bo nie wolno wyjśc z bloku mieszkalnego bo odrazu na ulicy Kościuszki robi sie dokładny wywiad.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
-2 # Jacek 2018-09-10 09:05
Na ciucholandzie takie koronki mozna kupić za ok. 1 zł i po co marnować czas?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież