Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Do redakcyjnej załogi dołączył HaloG. Wy też możecie wirtualnie zaadoptować kociaka. Wyróżniony

HaloG od kilkunastu dni przebywa pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt, a my postanowiliśmy pomóc w jego utrzymaniu. Też tak możecie! Wystarczy kilka złotych miesięcznie.

Czasami bardzo chciałoby się mieć psa lub kota, ale nie pozwala na to tryb życia, warunki mieszkaniowe, rodzina, alergia... To jednak wcale nie znaczy, że nie możecie pomagać zwierzakom – właśnie po to jest adopcja wirtualna – mówi Zofia Wantuch, prezeska PSYstani.

Adoptując wirtualnie podopiecznego z PSYstani poprawiacie komfort życia bezdomnego zwierzaka, zapewniacie mu jedzonko, żwirek i opiekę weterynarza. Wystarczy pod zdjęciem konkretnego zwierzaka TUTAJ napisać komentarz „Adoptuję”, a potem ustawić stały przelew. Przede wszystkim chodzi o systematyczność, której niestety brakuje we wpłatach okazjonalnych darczyńców PSYstani.

Jedna osoba może zaadoptować kilka zwierzaków, ale każdy zwierzak może zostać tylko raz zaadoptowany.

Prezeska PSYstani nieśmiało mówi o pieniądzach, ale wspólnie wyliczyliśmy, że około 20-30 złotych miesięcznie byłoby wystarczającą kwotą, która pozwoliłaby na pełne utrzymanie kota czy psa – wiadomo w jednym miesiącu Fundacja może potrzebować mniej, a w następnym, na przykład w przypadku dodatkowego szczepienia czy choroby, będzie potrzebować trochę więcej kasy. Stała kwota przelewana co miesiąc pozwoli na zabezpieczenie zwierzaka do czasu adopcji.

Pieniądze można wpłacać na konto Fundacji: 49 1140 2004 0000 3502 7620 1789 z dopiskiem: Na cele statutowe Fundacji - dla (imię zwierzaka).

A my przedstawiamy Wam naszego podopiecznego!

HaloG urodził się w 2017 roku. Ma miękkie czarne futerko, bardzo elegancki biały żabot i białe skarpety, jednak jego znakiem rozpoznawczym są super długie, białe wąsiska i wielkie złote oczy.

Pod opiekę Fundacji trafił po tym, jak porzucono go na jednym z miejskich osiedli.

Nazwano mnie na cześć redakcji portalu HaloGorlice – są tam super ludzie, ogłaszają podopiecznych Fundacji i podobno dzięki nim niejeden zwierzak znalazł nowy dom, a jeden nawet trafił do swoich opiekunów po 3 miesiącach od zaginięcia! No i ciągle nam robią jakieś zbiórki jedzonka i żwirku – zarumieniliśmy się po przeczytaniu na stronie Fundacji tylu ciepłych słów o nas.

Postanowiliśmy, że do czasu, kiedy dla kociaka nie znajdzie się nowy dom wirtualnie go zaadoptujemy, przelewając dla niego co miesiąc kocie kieszonkowe, ale jednocześnie intensywnie będziemy szukali mu domu idealnego!

HaloG jest wesoły i mega miziasty, uwielbia się bawić, gonić i przytulać. Kocha ludzi i oglądanie telewizji!

Choruje na bezobjawową kocią białaczkę, więc bez problemu może mieszkać z kotami, które były na FeLV zaszczepione.

Jest wykastrowany, odpchlony i odrobaczony, a przed adopcją zostanie zaszczepiony (testy Fiv – ujemny, FeLV – dodatni). Ma też książeczkę zdrowia.


reklama


reklama


reklama


 

Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Ostatnio zmieniany czwartek, 28 czerwiec 2018 14:06
Barbara Ćmiech

Dziennikarz Portalu halogorlice.info

e-mail: b.cmiech@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież