Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Chodź na miasto – Gorlice łączą ludzi. Walczymy o grant ! Głosujemy ! Wyróżniony

Gorliczanie, sympatycy naszego miasta, turyści i wszyscy zainteresowani!

Dziś bardzo potrzebujemy Waszej pomocy. Walczymy o grant na realizację cyklu międzypokoleniowych imprez letnich, które mogą odbyć się w Gorlicach!

Jest szansa, że jeszcze w tym roku dzięki Lechstarter razem będziemy bawić się na silent disco, tańczyć na wielkim dancingu międzypokoleniowym oraz zjeżdżać na ogromnej ślizgawce wodnej podczas eko-plaża party! Chodź na miasto – Gorlice łączą ludzi!

Pierwszy sukces już za nami, gdyż z setek projektów zgłoszonych do konkursu, jury w składzie Filip Springer, Piotr Więcławski (Vienio) oraz Teresa Latuszewska - Syrda, pod głosowanie internautów wybrało właśnie nasz pn. "Chodź na miasto – Gorlice łączą ludzi!", którego celem jest ożywienie przestrzeni miejskiej oraz aktywizacja społeczności miasta. Bawiąc się chcemy zintegrować wszystkie grupy społeczne!

Teraz do pełni sukcesu potrzebna jest wielka mobilizacja, gdyż o 5 grantów walczy 20 miast! Dlatego zaproś do głosowania swoich znajomych, udostępnij wiadomość dalej - niech dotrze do jak największej liczy osób!

Głosowanie na Projekty zgłoszone do Programu odbywa się na www.lechstarter.pl i potrwa do 17 maja.

Jak głosować?


reklamaWejdź na stronę naszego projektu: https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0309-6EAD7C
kliknij "ODDAJ GŁOS"
wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail
kliknij ZALOGUJ, następnie naciśnij PRZEJDŹ DALEJ
ZAGŁOSUJ!

Ważne, żeby głosować codziennie!

Uwaga! Na ten moment nie działa głosowanie poprzez konto na Facebooku, dlatego prosimy o głosowanie metodą opisaną powyżej. Według informacji od Lechstarter głosowanie za pomocą fb powinno ruszyć jutro (tj. 9.04) o czym będziemy informować.

 


reklama


 

Projekt zakłada realizację dwóch edycji cyklu wakacyjnych imprez:

Dancingu Międzypokoleniowego – imprezy z założenia przeznaczonej do wspólnej zabawy tych najstarszych jak i najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Wydarzenie poprowadzą DJ -e w tym DJ - e seniorzy!

Silent Disco – impreza do tej pory znana z dużych miast. Cicha impreza jest nowym i jedynym w swoim rodzaju pomysłem - każdy uczestnik otrzymuje parę bezprzewodowych słuchawek dzięki którym może słuchać muzyki granej przez 3 DJ-ów. Sam wybierasz muzykę do której chcesz się bawić - wystarczy przełączyć się na kolejny kanał!

Ekologiczna Plaża Party – plaża party odbędzie się na zakończenie cyklu imprez. Będzie można wypocząć na leżakach, zrelaksować się przy muzyce oraz zjechać z najdłuższej ślizgawki wodnej w Polsce. Podczas imprezy promować będziemy ekologiczne podejście do życia w mieście – za każde przyniesione do specjalnego punktu elektrośmieci, będzie można dostać sadzonkę, bądź gadżety promocyjne. Obdarowany zostanie także każdy, kto przyjedzie na rowerze.

Z pewnością pamiętacie gorlicką imprezę Lecha sprzed kilku lat! To dzięki głosowaniu internautów Gorlice pokonały inne miasta z całej Polski! Wierzymy, że i tym razem uda nam się ponownie, wspólnymi siłami wygrać dla naszego miasta świetną imprezę!
I jeszcze jedno na koniec! Jeśli wygramy, imprezy odbędą się w 2018 i 2019 roku.

Głosujmy, udostępniajmy, namawiajmy do głosowania i bawmy się międzypokoleniowo!

 


reklamafoto https://mowianamiescie.pl/artykuly/523-dancing-miedzypokoleniowy-juz-jutro-w-banjaluce-swietujemy-weekend-tanca


źródło: gorlice.pl

Oceń ten artykuł
(3 głosów)
Ostatnio zmieniany wtorek, 10 kwiecień 2018 10:40
Tomasz Stasiowski

Założyciel i wydawca portalu haloGORLICE

e-mail: tomasz.stasiowski@halogorlice.info

tel. 733 05 30 05

www.halogorlice.info

Komentarze   

-2 # Nowy Sącz 2018-04-09 19:10
W Gorlicach impreza prawie każdemu kojarzy się z Alkoholem. Nie ma Alkoholu nie ma imprezy
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Alicja 2018-04-09 18:56
W Gorlicach robią ludzią taką krzywdę że muszą trafiać na oddział Psychiatryczny i nadal czują się bezkarni. O kim mowa? Każdy wie!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Prawnik 2018-04-09 16:36
By było bezpiecznie w Gorlicach Paradise Club powinien iśc do likwidacji. Kosztem takich imprez na które się głosuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież