reklama
  • 24 luty 2017

Na 3,5 roku do więzienia trafił Marek Haslik: sądecki znachor, którego działanie miało doprowadzić do śmierci półrocznej Magdy.

Szokujący nie jest jednak fakt śmierci dziecka, ale to, że mimo tej tragedii nie brakuje ludzi, którzy pragną podziękować znachorowi, bo są przekonani, że bez jego zaangażowania dziś nie byliby zdrowi.

  • 21 luty 2017

Wydatki na kosmetyki potrafią pochłonąć lwią część budżetu niejednej kobiety. Nie brakuje jednak sposobów, aby na nich zaoszczędzić.

Jeśli potrafisz ugotować bigos to będziesz umiał (lub umiała!) również warzyć piwo – rozpoczyna rozmowę Tomek Guzik, twórca bieckiego Browaru Domowego Guzimir.

  • 16 luty 2017

Umiejętności, kwalifikacje i wykształcenie oddamy za DARMO! Znajomości i dobrą atmosferę dorzucimy GRATIS! 10 atrakcyjnych kierunków czeka na Was w tej rekrutacji!

Dołącz do najlepszej szkoły policealnej na Podkarpaciu!

  • 15 luty 2017

Święto Zakochanych, które obchodzimy 14 lutego, trafiło do nas z Zachodu, a swoją największą popularność osiągnęło w latach 90 XX wieku. Dzięki badaniu opinii marki herbat TET możemy poznać aktualne postawy Polaków związane z tym romantycznym świętem. Ale skąd w ogóle wzięły się Walentynki?

  • 10 luty 2017

Rozmawiamy z Dariuszem Grygowiczem o strażackiej służbie, o zdrowym odżywianiu, kulturystyce, remontowaniu domu...
Zapytaliśmy komendanta, czy na emeryturze zamierza zostać strażakiem ochotnikiem.

  • 10 luty 2017

Nowy banknot o nominale 500 złotych pojawia się w obiegu już od dzisiaj. To najwyższy polski nominał, którego banknot zdobi wizerunek króla Jana III Sobieskiego.

Jego producentem, podobnie jak wszystkich poprzednich banknotów z tej serii, jest Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych.

  • 09 luty 2017

Gorlicka blogerka kulinarna, opowiada o początkach blogowania i swoich najlepszych recepturach. Podaje sprawdzone przepisy, między innymi na chrust w 20 minut. Sprawdźcie, bo tłusty czwartek wypada dokładnie za dwa tygodnie!

  • 14 luty 2017

Cykl Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, organizowany przez Polski Związek Motorowy, od wielu lat przyciąga na swoje trasy szeroką rzeszę wiernych kibiców.

Każdą rundę ogląda na żywo tysiące ludzi, a w ostatnim czasie relacje z zawodów można obejrzeć w telewizji i internecie.

  • 01 luty 2017

Zabudowane, sięgające zwykle nieco powyżej kostki buty określane jako botki cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a ich niewątpliwa popularność wynika w znacznej mierze z uniwersalnego charakteru tego typu obuwia.

Zależnie od sposobu wykończenia oraz rodzajów wykorzystanych materiałów botki są doskonałym rozwiązaniem kwestii odpowiednich butów na wiosnę i jesień a także cieplejsze, zimowe dni.

reklama
reklama